Vägglampa Aneta Ester
499 kr
399 krSpara 20 %Kampanj

Ester
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglampa Aneta Ester har en minimalistisk och stilren design som passar in i de flesta moderna hem. Med sin avskalade form och enkla linjer är den ett utmärkt val för dem som söker en diskret belysning. Strömbrytaren sitter på sladden för enkel användning. Skapa den perfekta belysningen för ditt hem genom att välja en skärm som passar din stil.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Vägglampa Aneta Ester har en minimalistisk och stilren design som passar in i de flesta moderna hem. Med sin avskalade form och enkla linjer är den ett utmärkt val för dem som söker en diskret belysning. Strömbrytaren sitter på sladden för enkel användning. Skapa den perfekta belysningen för ditt hem genom att välja en skärm som passar din stil.
OBS! Skärm säljs separat.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 10338-01 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 120 mm |
| Sockel | E14 |
| Effekt | 25 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 2,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 190 mm |
| Längd | 145 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Serie | Ester |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägglampa |
| Vikt | 0,6 kg |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7041661278745 |


