Vägglampa Aneta Ferdinand
Rek. pris 819 kr
579 kr
Se priset!

Ferdinand
579 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglampa Aneta Ferdinand har en retroinspirerad skärm i svartlackerad metall med guldig insida som ger ett varmt ljus. Lampan har en lättåtkomlig strömbrytare på väggplattan och passar fint som sänglampa.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Vägglampa Aneta Ferdinand har en retroinspirerad skärm i svartlackerad metall med guldig insida som ger ett varmt ljus. Lampan har en lättåtkomlig strömbrytare på väggplattan och passar fint som sänglampa.
Ferdinand vägglampa kan även kombineras med andra lampor i Ferdinand-familjen.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 10203-15-04 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 120 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 11 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 2,45 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 180 mm |
| Längd | 220 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 11 W |
| Serie | Ferdinand |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägglampa |
| Vikt | 0,56 kg |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7041661274303 |


