Vägglampa Astro Borgo Trimless Mini
1 800 kr
Se priset!

Borgo Trimless Mini
1 800 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglampa Astro Borgo Trimless Mini är en inbyggd vägglampa med en minimalistisk design som ger en fin ljusbildning. Den är perfekt att använda i trappor eller hallar för att belysa gångar. LED-driver ingår ej.
Varumärke
AstroBeskrivning
Vägglampa Astro Borgo Trimless Mini är en inbyggd vägglampa med en minimalistisk design som ger en fin ljusbildning. Den är perfekt att använda i trappor eller hallar för att belysa gångar. LED-driver ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1212037 |
| Färg | Mattvit |
| Bredd | 33 mm |
| Effekt/prestanda | 1 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Djup | 60 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 33 mm |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Serie | Borgo |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 29.3 lumen |
| EAN-nr | 5038856075663 |

