Vägglampa Herstal Harlekin Duo
Rek. pris 590 kr
fr.580 kr
Se priset!
Välj variant

Harlekin Duo
580 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglampa Herstal Harlekin Duo är en vägglampa med belysning uppåt och nedåt. Lys up ditt hem på ett klassiskt sätt med en Harlekin Duo.
Varumärke
HerstalBeskrivning
Vägglampa Herstal Harlekin Duo är en vägglampa med belysning uppåt och nedåt. Lys up ditt hem på ett klassiskt sätt med en Harlekin Duo.
Egenskaper
| Varumärke | Herstal |
| Färg | Krom, Mattsvart, Mässing |
| Bredd | 105 mm |
| Diameter | 105 mm |
| Sockel | E14 |
| Effekt | 25 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 105 mm |
| Utförande | Vägglampa |
| Höjd | 320 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Energiförbrukning | 25 kWh/år |
| Serie | Harlekin Duo |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägglampa |
| Vikt | 1 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Effekt/prestanda | 25 kW |
