Vägglampa Venture Home Troyes
fr.722 kr
fr.579 krFrån 19 %Kampanj
Välj variant

Troyes
579 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lampa från Venture Home. Vägglampan Troyes är en stilren lampa som passar i de flesta hem! Lampan har ett fäste i järn med ett litet hyllplan under där extra dekoration kan placeras. Ljuskällan har en vit rund glaskupa över som dämpar ljuset på ett harmoniskt sätt. Placera lampan på väggen bredvid sängen eller i hallen för extra belysning och dekoration.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lampa från Venture Home. Vägglampan Troyes är en stilren lampa som passar i de flesta hem! Lampan har ett fäste i järn med ett litet hyllplan under där extra dekoration kan placeras. Ljuskällan har en vit rund glaskupa över som dämpar ljuset på ett harmoniskt sätt. Placera lampan på väggen bredvid sängen eller i hallen för extra belysning och dekoration.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 17026-001V |
| Färg | Ljusgrå/Vit, Svart/Vit |
| Bredd | 170 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 11 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Järn |
| Serie | Troyes |
| Typ | Vägglampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 450 mm |
| Längd | 200 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Vikt | 1,5 kg |
