Vägglampa Vind Lyckorna
735 kr
429 krSpara 42 %Kampanjtom 18/5

Lyckorna
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglampan från serien Lyckorna består av två mindre lampor som är sammanlänkade med ett underrede i svart järn. Lamporna har ett rundat tak som ger ett behagligt ljus till rummet. Den här lampan passar perfekt för dig som söker en dekorativ men samtidigt stilren lampa med en mjuk design som passar in i de flesta rum och inredningsstilar.
Varumärke
VindBeskrivning
Vägglampan från serien Lyckorna består av två mindre lampor som är sammanlänkade med ett underrede i svart järn. Lamporna har ett rundat tak som ger ett behagligt ljus till rummet. Den här lampan passar perfekt för dig som söker en dekorativ men samtidigt stilren lampa med en mjuk design som passar in i de flesta rum och inredningsstilar.
Egenskaper
| Varumärke | Vind |
| Art.Nr. | 50056-021 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 200 mm |
| Sockel | G9 |
| Effekt/prestanda | 10 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 350 mm |
| Längd | 400 mm |
| Ljuskälla | G9 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Järn |
| Serie | Lyckorna |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 1 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |







