Vifta är en nätt och stilren golvlampa från Venture Home med 1 ljuskälla. Lampan kräver enklare montering.
880 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vifta är en nätt och stilren golvlampa från Venture Home med 1 ljuskälla. Lampan kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Vifta är en nätt och stilren golvlampa från Venture Home med 1 ljuskälla. Lampan kräver enklare montering.
Energieffektivitet: A++
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15654-338 |
| Färg | Svart/Guld |
| Bredd | 250 mm |
| Diameter | 250 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Material | Metall/PVC |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| Montering | Ja - enklare |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 1390 mm |
| Bredd | 250 cm |
| Djup | 400 mm |
| Djup | 400 cm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| EAN-nr | 7350118418864 |


