Wirekit SG ARMATUREN Arena Sport för Montering
Rek. pris 322 kr
179 kr
Se priset!
Beskrivning
Wirekit för nedpendling 2x5m för Arena
Egenskaper
| Varumärke | SG ARMATUREN |
| Art.Nr. | 8249044890 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 25 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 8249044890 |
| Material | Aluminium |
| Serie | Arena Sport |
| Typ | Wirekit |
| Höjd | 77 mm |
| Längd | 19 mm |
| EAN-nr | 5703821177542 |

