Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 4L TräRöd
749 kr
Se priset!

4L Trä
Röd
749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Stilren adventsljusstake i trä från Gnosjö Konstsmide.
Recensioner
Sara EVerifierad köpare
för 4 år sedanRiktigt snygg och stilren med ett fint sken!
Maria HVerifierad köpare
för 5 år sedanSå fin! Skulle kunna ha den året runt.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3998-511 |
| Färg | Röd |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 0,5 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Spänning | 230 V |
| Kabelfärg | Vit |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Höjd | 420 mm |
| Vikt | 0,72 kg |
| Bredd | 500 mm |
| Djup | 160 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318309985113 |


