Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 5 Ljus Trä
fr.572 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

5 Ljus Trä
572 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Elljusstake Gnosjö Konstsmide 5 Ljus Trä är en stilren adventsljusstake som passar bra i juletid.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Beige, Mörkröd/Beige, Svart/Guld |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3, 15 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | IL |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 417 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,69 kg |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Bredd | 290 mm |
| Djup | 80 mm |
| Dimbar | Ja |
| Driftkälla | El |
| Ljustemperatur | 2100 K |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 8 lumen |

