Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7L H28
fr.199 kr
fr.140 krFrån 29 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Elljusstake från Gnosjö Konstsmide i plast med 7 st glödlampor och talldekorringar.
Recensioner
Rüya S AVerifierad köpare
för 7 år sedandåligt vara går sönder med en rörelse nästan kastade 2 st. redan 65 kr på rea
- slocnar nästan bara en liten rörelse kostade 65 kr. styck 2 st redan kastades . gick inte laga!!!!!
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Röd, Vit |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | IL |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 280 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Bredd | 380 mm |

