Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7L med DekorationshylsorRöd
279 kr
225 krSpara 19 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Röd
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 7 st ljuskällor. Sladd 1,7 m.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1041-510 |
| Färg | Röd |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Höjd | 340 mm |
| Bredd | 390 mm |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | IL |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | A |
| EAN-nr | 7318301041510 |


