Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7L med Manschetter H30Röd, IL
Rek. pris 239 kr
181 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Röd
Effekt:
3 W

7L med Manschetter H30
Röd, IL
181 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 7 st ljuskällor. Sladd 1,7 m.
Recensioner
NillaVerifierad köpare
för 4 månader sedanFina adventsljusstakar, ger en lite gammaldags känsla. Fint, behagligt ljus.Precis som jag tänkt mig! Möjligen att jag velat ha en större storlek, men det hade jag kunnat se att de inte var om jag läst noggrant och mätt och kontrollerat i vardagsrummet. I köket blev det perfekt, den effekt jag ville ha fick jag. Mysfaktor!
Ann-Marie NVerifierad köpare
för 2 år sedanljusstaken är bra och snygg men manchetterna ser billiga och tråkiga ut
Stefan KVerifierad köpare
för 2 år sedanBra Bra Bra Lamporna borde vara 0.2 - 0.3 watt
Josefin LVerifierad köpare
för 4 år sedanKlassisk och fin ljusstake, motsvarande mina förväntningar
+ Fin och klassisk
- Inget
Mimmy OVerifierad köpare
för 4 år sedanBjörn SVerifierad köpare
för 7 år sedanVille ha en traditionell träfärgad enkel ljusstake
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2262-510 |
| Färg | Röd |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | IL |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Driftkälla | El |
| Typ | Adventsljusstake |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 300 mm |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Bredd | 380 mm |
| EAN-nr | 7318302262518 |


