Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7L Trådar
fr.549 kr
Välj variant

7L Trådar
549 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 7 st ljuskällor. Tillverkad i metall med glasdekorationer. Sladd 2,4 m.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 7 st ljuskällor. Tillverkad i metall med glasdekorationer. Sladd 2,4 m.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Ljusgrå, Mässing |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 0,68 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Glas/Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 380 mm |
| Spänning | 24 V |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Bredd | 475 mm |
| Ljuskälla | IL |
