Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7L Vikbar
fr.661 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

7L Vikbar
661 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 7 st ljuskällor och dekorationsringar i mässing. 1,7 m lång vit anslutningssladd.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 7 st ljuskällor och dekorationsringar i mässing. 1,7 m lång vit anslutningssladd.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grå, Röd, Svart, Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | IL |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Metall/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 565 mm |
| Spänning | 230 V |
| Bredd | 560 mm |
| Vikt | 0,9 kg |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Djup | 132 mm |
| Dimbar | Ja |
