Adventsljusstake Star Trading Albo
409 kr
Förväntas åter i lager 2026-08-10
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elegant adventsljusstake i form av en båge. Tillverkad i trä och betsad i vanötsbrun. Placera den enkla men eleganta ljusstaken i ett fönster eller på en skänk för en härlig julstämning. Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Elegant adventsljusstake i form av en båge. Tillverkad i trä och betsad i vanötsbrun. Placera den enkla men eleganta ljusstaken i ett fönster eller på en skänk för en härlig julstämning. Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 214-83-1 |
| Färg | Brun |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 60 mm |
| Höjd | 330 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Albo |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Bredd | 515 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482072252 |


