Adventsljusstake Star Trading Billy BO 5-Armad Batteridriven
Rek. pris 219 kr
209 kr

Billy BO 5-Armad Batteridriven
209 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Liten adventsljusstake, batteri driven, med laserskuret motiv framför ljuspiporna. Tomte, ren och hus. När produkten är påslagen lyser det inte i ljusen. Dekorera till advent och jul, placera ljusstaken i ett fönster eller på en hylla för att få den perfekta julkänslan.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Liten adventsljusstake, batteri driven, med laserskuret motiv framför ljuspiporna. Tomte, ren och hus. När produkten är påslagen lyser det inte i ljusen. Dekorera till advent och jul, placera ljusstaken i ett fönster eller på en hylla för att få den perfekta julkänslan.
Denna adventsljusstake från Star Trading är inte bara en dekorativ detalj, den är också en lösning för att skapa en mysig atmosfär i hemmet under julen. Tack vare att den är batteridriven kan den placeras var som helst, oavsett tillgång till eluttag. Den laserskurna designen med tomtar, renar och hus ger en unik touch till din inredning. Ljusstaken är tillverkad i en kombination av plast och trä, vilket ger den en rustik och samtidigt modern känsla. Och trots att den ger ett varmt och inbjudande ljus, förbrukar den bara 0,08 W, vilket gör den till ett energieffektivt val för julbelysning.
Fördelar: Adventsljusstake Star Trading Billy BO 5-Armad Batteridriven
- Lättplacerad tack vare batteridrift
- Laserskuret motiv för extra julstämning
- Låg energiförbrukning, endast 0,08 W
Fördelar: Adventsljusstake Star Trading Billy BO 5-Armad Batteridriven
- Lättplacerad tack vare batteridrift
- Laserskuret motiv för extra julstämning
- Låg energiförbrukning, endast 0,08 W
Recensioner
Bengt CVerifierad köpare
för 5 månader sedanEn mycket trevlig produkt som bidrar till julmust.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 272-24 |
| Färg | Multi |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,08 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 3 V |
| Djup | 50 mm |
| Diameter | 280 mm |
| Höjd | 145 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Trä |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Billy |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Vikt | 0,18 kg |
| Bredd | 280 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482065476 |




