Adventsljusstake Star Trading Bruse 1LFärg: Vit/trä
179 kr
Vald variant
Färg:
Vit/Trä

Bruse 1L
Färg: Vit/trä
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Design Charlotte Falck.Klassisk ljusstake som ger ett modernt intryck. Julbock och bas i trä. Används med fördel ihop med våra fina LED candle. Lyft ljusstaken lite extra och använd den gärna ihop med vår fina adventsljusstake i samma serie. Skapar fin julkänsla och härlig stämning. En självklar ljusstake i hemmet från år till år.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Design Charlotte Falck.Klassisk ljusstake som ger ett modernt intryck. Julbock och bas i trä. Används med fördel ihop med våra fina LED candle. Lyft ljusstaken lite extra och använd den gärna ihop med vår fina adventsljusstake i samma serie. Skapar fin julkänsla och härlig stämning. En självklar ljusstake i hemmet från år till år.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 656-89-1 |
| Färg | Vit/Trä |
| Djup | 65 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 100 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 180 mm |
| Serie | Bruse |
| Typ | Adventsljusstake |
| EAN-nr | 7391482074539 |

