Adventsljusstake Star Trading Buzz Hög
Rek. pris 1 259 kr
fr.689 kr
Välj variant

Buzz Hög
689 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stilren ljusstake med kraftig träbas, ljuspipor av tunna metallrör. 12st ljuskällor, E5 lampor. Hela ljusstaken i vit färg. Textilkabel i vitt/grå. Ger ett härligt stämningsfullt ljus hela året runt.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stilren ljusstake med kraftig träbas, ljuspipor av tunna metallrör. 12st ljuskällor, E5 lampor. Hela ljusstaken i vit färg. Textilkabel i vitt/grå. Ger ett härligt stämningsfullt ljus hela året runt.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Beige, Grå, Vit |
| Sockel | E5 |
| Effekt/prestanda | 0,6 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Metall/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 12 st |
| Höjd | 655 mm |
| Spänning | 12 V |
| Vikt | 1,99 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 150 mm |
| Serie | Buzz |
| Djup | 100 mm |
| Diameter | 150 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |


