Adventsljusstake Star Trading Buzz OregelbundenVit
Rek. pris 1 239 kr
750 kr
649 krSpara 13 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit

Buzz Oregelbunden
Vit
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stilren ljusstake med kraftig träbas, ljuspipor av tunna metallrör. 12st ljuskällor, E5 lampor. Hela ljusstaken i vit färg. Textilkabel i vitt/grå. Ger ett härligt stämningsfullt ljus hela året runt.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stilren ljusstake med kraftig träbas, ljuspipor av tunna metallrör. 12st ljuskällor, E5 lampor. Hela ljusstaken i vit färg. Textilkabel i vitt/grå. Ger ett härligt stämningsfullt ljus hela året runt.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 644-81 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E5 |
| Effekt | 0,6 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 12 V |
| Djup | 180 mm |
| Diameter | 230 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 430 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 12 st |
| Vikt | 1,2 kg |
| Bredd | 230 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Trä |
| Driftkälla | El |
| Serie | Buzz |
| Typ | Adventsljusstake |
| EAN-nr | 7391482064318 |


