Adventsljusstake Star Trading Sundborn 2st Lampor
1 089 kr
Förväntas åter i lager 2026-08-10
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativ adventsljusstake i trä.
Ljusstaken har 2 LED-ljuskällor med fint sken. Placera ljusstaken exempelvis i fönstret för att skapa en härlig adventstämning i hemmet. Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 632-02-1 |
| Färg | Multi |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 0,6 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 18 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 100 mm |
| Diameter | 300 mm |
| Höjd | 480 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Sundborn |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Produkttyp | Ljusstake |
| Bredd | 300 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482078391 |



