Adventsljusstake Star Trading Titus Mässingfärgad 7-Armad, 3-pack
3 279 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vår eleganta metalljusstake Titus i mässingsfärg med senaste ljuskällan. 7 ljuskällor, soft glow. Sprider ett härligt ljus och skapar julstämning. Här kommer adventsljusstaken i ett fördelaktigt 3-pack, så alla fönster kan få sig ett lyft.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vår eleganta metalljusstake Titus i mässingsfärg med senaste ljuskällan. 7 ljuskällor, soft glow. Sprider ett härligt ljus och skapar julstämning. Här kommer adventsljusstaken i ett fördelaktigt 3-pack, så alla fönster kan få sig ett lyft.
Denna mässingfärgade adventsljusstake från Star Trading är inte bara en ljuskälla, utan också en elegant inredningsdetalj. Den är perfekt för att skapa en mysig atmosfär under vintermånaderna, inte bara till jul. Med sin eldrift är den säker att använda och behöver ingen tillsyn. Den är också lätt att placera var som helst i hemmet tack vare den generösa kabellängden på 1,8 meter. Dess robusta konstruktion i plast och metall garanterar lång livslängd. Denna adventsljusstake kommer i ett praktiskt 3-pack, vilket gör det möjligt att skapa en enhetlig look i hela hemmet.
Fördelar: Adventsljusstake Star Trading Titus Mässingfärgad 7-Armad, 3-pack
- Ger en varm och inbjudande atmosfär
- Lätt att installera med 1,8 m lång kabel
- Robust konstruktion i plast och metall
Fördelar: Adventsljusstake Star Trading Titus Mässingfärgad 7-Armad, 3-pack
- Ger en varm och inbjudande atmosfär
- Lätt att installera med 1,8 m lång kabel
- Robust konstruktion i plast och metall
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 5100-61 |
| Färg | Mässing |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 0,7 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 140 mm |
| Diameter | 380 mm |
| Höjd | 590 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Metall |
| Driftkälla | El |
| Serie | Titus |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Vikt | 0,8 kg |
| Bredd | 380 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |

