Adventsljusstake Star Trading Vind A
Rek. pris 1 119 kr
fr.1 059 kr
Se priset!
Välj variant

Vind A
1 059 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En väldigt fin och stämningsfull adventsljusstake. Svart betsad träbas med upphöjda ljuskoppar, ger ett elegant och enkel uttryck till både hemmet och den offentliga miljön. Sprider ett behagligt ljus med sin 7 ljuskällor. Placera i ett fönster eller på en skänk för att få en härlig julkänsla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En väldigt fin och stämningsfull adventsljusstake. Svart betsad träbas med upphöjda ljuskoppar, ger ett elegant och enkel uttryck till både hemmet och den offentliga miljön. Sprider ett behagligt ljus med sin 7 ljuskällor. Placera i ett fönster eller på en skänk för att få en härlig julkänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Beige, Svart, Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Plast/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 630 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 555 mm |
| Serie | Vind |
| Djup | 100 mm |
| Diameter | 555 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,01, 1,13 kg |
