Adventsljusstake Star Trading Yuletid BO 5L
Rek. pris 219 kr
209 kr
Se priset!

Yuletid BO 5L
209 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Liten adventsljusstake, batteri driven, med laserskuret motiv framför ljuspiporna. Pepparkakshus och granar. När produkten är påslagen lyser det inte i ljusen. Dekorera till advent och jul, placera ljusstaken i ett fönster eller på en hylla för att få den perfekta julkänslan.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Liten adventsljusstake, batteri driven, med laserskuret motiv framför ljuspiporna. Pepparkakshus och granar. När produkten är påslagen lyser det inte i ljusen. Dekorera till advent och jul, placera ljusstaken i ett fönster eller på en hylla för att få den perfekta julkänslan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 272-25 |
| Färg | Brun |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,08 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Yuletide |
| Typ | Adventsljusstake |
| Spänning | 3 V |
| Djup | 50 mm |
| Diameter | 280 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 145 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Vikt | 0,18 kg |
| Bredd | 280 mm |
| EAN-nr | 7391482065483 |


