Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide 3D Plast 60 cm LEDVit
889 kr
Vald variant
:
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide 3D Plast 60 cm LED är en vacker, hängande 3D-plaststjärna. Den levereras med sladdställ. 12V/IP44. Dimmer.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide 3D Plast 60 cm LED är en vacker, hängande 3D-plaststjärna. Den levereras med sladdställ. 12V/IP44. Dimmer.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 5972-200 |
| Färg | Vit |
| Sockel | G4 |
| Effekt/prestanda | 1,5 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Utförande | Hängande |
| Energieffektivitet | G |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Plaststjärna |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 600 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 470 mm |
| Ljusflöde | 150, 150 lumen |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,42 kg |
| Bredd | 600 mm |
| EAN-nr | 7318305972209 |
