Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide 50L LED MetallSilver
239 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Metallstjärna från Gnosjö Konstsmide med 50 st amberfärgade LED-ljus och timer på sex timmar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1200-993 |
| Färg | Matt Silver |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2100-2200K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Metallstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1 m |
| Djup | 4 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 450 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 50 st |
| Vikt | 0,15 kg |
| Bredd | 450 mm |
| EAN-nr | 7318302009939 |


