Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide 5951 Sammet 78 cmRöd
449 kr
421 krSänkt pris!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pappersstjärna Gnosjö Konstsmide 5951 Sammet 78 cm är en vacker 7-uddig pappersstjärna som levereras med sladdställ.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Pappersstjärna Gnosjö Konstsmide 5951 Sammet 78 cm är en vacker 7-uddig pappersstjärna som levereras med sladdställ.
Recensioner
Mats GVerifierad köpare
för 2 år sedansnygg i fönstret
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 5951-550 |
| Färg | Röd |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Kabelfärg | Vit |
| Ljuskälla | NA |
| Produkttyp | Sammetsstjärna |
| Material | Sammet |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| Längd | 5 m |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 780 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,438 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Bredd | 780 mm |
| Djup | 190 mm |
| EAN-nr | 7318305951556 |
