Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide 78 cm med SladdställBrun
429 kr
338 krSpara 21 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pappersstjärna Gnosjö Konstsmide 78 cm med Sladdställ är en stilren adventsstjärna som ger ett vackert sken. Den levereras med sladdställ.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Pappersstjärna Gnosjö Konstsmide 78 cm med Sladdställ är en stilren adventsstjärna som ger ett vackert sken. Den levereras med sladdställ.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 5931-600 |
| Färg | Brun |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Ljuskälla | NA |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 780 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,4 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Bredd | 780 mm |
| Djup | 180 mm |
| EAN-nr | 7318305931602 |





