Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide 78 cmGrå
219 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Klassisk 7-uddig pappersstjärna med vit kabel från Gnosjö Konstsmide. Inklusive sladdställ.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2918-310 |
| Färg | Grå |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Vit |
| Utförande | Hängande |
| Ljuskälla | NA |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Papper |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 135 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 780 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,37 kg |
| Bredd | 780 mm |
| EAN-nr | 7318302918316 |



