Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide Akryl Vit LED
309 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Stjärna från Gnosjö Konstsmide med 24 st varmvita LED-ljus. Inklusive transformator.
Recensioner
Elisabeth JVerifierad köpare
för 2 år sedanFin stjärna med klart ljus. Snabb leverans och bra pris.
ChristinaVerifierad köpare
för 2 år sedanAlldeles för starkt ljus. Som en spot-light i fönstret! Katastrof!!
Therése CVerifierad köpare
för 4 år sedanVar ej varmvitt ljus som hade utlovas vid beställningen! Fick ny stjärna som även den var fel!!!! Synd
+ Vacker stjärna
- Kallt ljus. Skulle vara varmt ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6102-103 |
| Färg | Varmvit |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Transparent |
| Utförande | Hängande |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Plaststjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 4 m |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 340 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 24 st |
| Vikt | 0,45 kg |
| Bredd | 320 mm |
| EAN-nr | 7318301021031 |


