Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide Fot 52 cmVit
409 kr
359 krSpara 12 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pappersstjärna på fot från Gnosjö Konstsmide, mått 52x67cm. Slingan är 0,48 m lång och har en 3,5 m anslutningssladd till första lampan.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Pappersstjärna på fot från Gnosjö Konstsmide, mått 52x67cm. Slingan är 0,48 m lång och har en 3,5 m anslutningssladd till första lampan.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2996-230 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Stående |
| Ljuskälla | NA |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Papper |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 680 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 480 mm |
| EAN-nr | 7318302996239 |

