Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide Hängande 115 cmVit
299 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vacker 9-uddig pappersstjärna från Gnosjö Konstsmide. Inklusive sladdställ.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2904-200 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Vit |
| Utförande | Hängande |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Papper |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 185 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 1150 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,5 kg |
| Bredd | 1150 mm |
| EAN-nr | 7318302904203 |


