Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide Hängande 1150 mm
1 411 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 5992-910 |
| Färg | Grön |
| IP-Klassning | IP44 |
| Utförande | Hängande |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Plaststjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 1150 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,5 kg |
| Bredd | 1150 mm |
| EAN-nr | 7318305992917 |


