Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide Hängande 40 cm Metall
fr.659 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Hängande metallstjärna från Gnosjö Konstsmide, mått 40x38cm. Anslutningssladden är 5 m lång.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Koppar, Silver |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Ljuskälla | NA |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Metallstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 380 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 400 mm |

