Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide Hängande 45 cm
fr.619 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Hängande dekorationsstjärna från Gnosjö Konstsmide, mått 45cm. Svart 5 m lång textilkabel 230V.
Recensioner
MonicaVerifierad köpare
för 2 år sedanEnkel i sin form men väldigt fin.
JonteVerifierad köpare
för 7 år sedanTrevliga stjärnor med lång strömsladd. Textilsladden var i lite hårdaste laget, den grå färgen på stjärnan var ljusare än var bilderna visade. Men övrigt väldigt nöjd, köpte 3 vid samma tillfälle.
Ulrica HVerifierad köpare
för 7 år sedanJättefin stjärna med fint sken. Dock svårt att hitta svag lampa.
DavidVerifierad köpare
för 7 år sedanDen säljs som kopparfärgad men den är brun. Riktigt chokladbrun. Så är man inte ute efter en brun stjärna så kan den inte rekommenderas.
+ Bra kvalitet
- Ful färg
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grå, Vit |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Ljuskälla | NA |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Metallstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 450 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 450 mm |

