Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide Hängande Slät
fr.181 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Elegant 7-uddig pappersstjärna med vit kabel från Gnosjö Konstsmide. Inklusive sladdställ.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Greige, Vit |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Ljuskälla | NA |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 600 mm |
| Vikt | 0,3 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 125 mm |
| Kabelfärg | Vit |

