Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide Rödrandig 60 cm
161 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Rödrandig pappersstjärna från Gnosjö Konstsmide som säljs inklusive sladdställ.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 5909-250 |
| Färg | Vit/Röd |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Ljuskälla | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Papper |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 600 mm |
| EAN-nr | 7318305909250 |

