Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide Stående MetallKoppar
474 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Stående metallstjärna från Gnosjö Konstsmide, mått 40x70cm. Med 1,8 m anslutningssladd.
Recensioner
Lena AVerifierad köpare
för 6 år sedanJättefin julstjärna, mycket nöjd
Susanne WVerifierad köpare
för 7 år sedanIdén är bra men metalltrådarna sitter alldeles för glest så man ser för mycket av glödlampan. Dessutom en stor öppning nedtill så man ser hela lampsockeln. Hade räckt med öppningen baktill för lampbyte...
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2995-600 |
| Färg | Koppar |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Stående |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Metallstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 700 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 400 mm |
| EAN-nr | 7318302995607 |



