Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide Vit Mässingsfot
419 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vacker vit pappersstjärna från Gnosjö Konstsmide på förmässingad metallfot. Belysningen har svart kabel.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vacker vit pappersstjärna från Gnosjö Konstsmide på förmässingad metallfot. Belysningen har svart kabel.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1750-280 |
| Färg | Vit/Mässing |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Svart |
| Utförande | Stående |
| Ljuskälla | NA |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Papper |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 130 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 710 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,4 kg |
| Bredd | 480 mm |
| EAN-nr | 7318301750283 |


