Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide Vit Mönster 60 cm
359 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pappersstjärna Gnosjö Konstsmide Vit Mönster 60 cm är en 7-uddig pappersstjärna som säljs inklusive sladdställ.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Pappersstjärna Gnosjö Konstsmide Vit Mönster 60 cm är en 7-uddig pappersstjärna som säljs inklusive sladdställ.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 5921-200 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Vit |
| Utförande | Hängande |
| Längd | 5 m |
| Ljuskälla | NA |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Papper |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 190 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 600 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,345 kg |
| Bredd | 600 mm |
| EAN-nr | 7318305921207 |
