Adventsstjärna Star Trading Ice Papperstjärna
Rek. pris 399 kr
379 kr
Se priset!

Ice Papperstjärna
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Fantastisk vit pappersstjärna som är tillverkad av tre lager veckat papper.
Konturen är lite ojämn för en vintrigare känsla. Ett elegant band ingår för att lättare kunna hänga upp stjärnan. Stjärnan sprider stämning och ger hemmet den där speciella julkänslan. Kan hängas både i fönster och mot en vägg. Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 501-70-1 |
| Färg | White |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Ice |
| Produkttyp | Pappersstjarna |
| Djup | 240 mm |
| Diameter | 700 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 700 mm |
| Bredd | 700 mm |
| EAN-nr | 7391482073723 |



