Dekoration Star Trading Hus Set
Rek. pris 299 kr
289 kr
Se priset!

Hus Set
289 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett set med två hus, 13cm och 14,5cm högt. Båda husen lyser fint, drivs av batteri och har timer funktion. Dekorera en hylla eller placera dom på en skänk. Passar utmärk hela den mörka årsstidenoch blir en stämningsull dekoration till advent och jul.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ett set med två hus, 13cm och 14,5cm högt. Båda husen lyser fint, drivs av batteri och har timer funktion. Dekorera en hylla eller placera dom på en skänk. Passar utmärk hela den mörka årsstidenoch blir en stämningsull dekoration till advent och jul.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 992-70-1 |
| Färg | Grå |
| Sockel | Fixed |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 3 V |
| Djup | 65 mm |
| Diameter | 145 mm |
| Höjd | 145 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plastic,Polyresin |
| Serie | HUS |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Produkttyp | Inomhusdekoration |
| Vikt | 0,33 kg |
| Bredd | 145 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482073655 |



