Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Boll Spröt 84
fr.486 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsboll spröt från Gnosjö Konstsmide med 256 st varmvita och 24 st varmvita blinkande LED-lampor. 5 m anslutningskabel. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsboll spröt från Gnosjö Konstsmide med 256 st varmvita och 24 st varmvita blinkande LED-lampor. 5 m anslutningskabel. För utomhusbruk.
Recensioner
JVerifierad köpare
för 5 år sedanJättefin "boll" . Ingen hysteriskt blinkande sak som man blir trött av, utan en lugn, nästan rinnande blinkning. Den var större än jag trodde, men den pryder sin plats.
+ Fint sken.
- Lite svårt att få spröten jämnt fördelade.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Varmvit/Guld, Varmvit/Silver |
| Effekt/prestanda | 0,05 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | A |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Spänning | 24 V |
| Höjd | 550 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 840 mm |
| Dimbar | Nej, Ja |
