Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Hus med Snögubbe
539 kr
424 krSpara 21 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsbelysning från Gnosjö Konstsmide med 9 st varmvita LED-lampor. Drivs med 3 st AA-batterier.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning från Gnosjö Konstsmide med 9 st varmvita LED-lampor. Drivs med 3 st AA-batterier.
Recensioner
JBUVerifierad köpare
för 4 månader sedanFin juldekoration med mysig belyst vy.
+ Dekorativ
+ Stämningsfull
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3252-100 |
| Färg | Natur |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | A |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Kabellängd | 3 m |
| Djup | 80 mm |
| Höjd | 190 mm |
| Bredd | 430 mm |
| EAN-nr | 7318303252105 |

