Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Julgran 20 LED
439 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Julgran från Gnosjö Konstsmide med 20 st varmvita LED-lampor. Timer 6/9h. Drivs av 4 st AA-batterier. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julgran från Gnosjö Konstsmide med 20 st varmvita LED-lampor. Timer 6/9h. Drivs av 4 st AA-batterier. För utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3781-100 |
| Färg | Varmvit |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Julgran |
| Djup | 270 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 600 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 270 mm |
| EAN-nr | 7318303781100 |

