Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Lykta Tomte
699 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Julpynta med denna glittrande vattenfyllda lykta med jultomtemotiv. En LED-lampa med timer på 5 timmar och USB-kabel ingår. Glittervätskan är i rörelse när produkten är påslagen. Lyktan är 10,5 cm bred och 27 cm hög och drivs av 3xC batterier (ingår ej) med en brinntid på ca 260 timmar. Placera på ett bord eller en hylla för en mysig julstämning.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julpynta med denna glittrande vattenfyllda lykta med jultomtemotiv. En LED-lampa med timer på 5 timmar och USB-kabel ingår. Glittervätskan är i rörelse när produkten är påslagen. Lyktan är 10,5 cm bred och 27 cm hög och drivs av 3xC batterier (ingår ej) med en brinntid på ca 260 timmar. Placera på ett bord eller en hylla för en mysig julstämning.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4306-200 |
| Färg | Vit/Svart |
| Effekt/prestanda | 0,1 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Dekorationsbelysning |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 105 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 270 mm |
| Ljusflöde | 20, 20 lumen |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 105 mm |
| EAN-nr | 7318304306203 |


