Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Pick-up med Tomte
919 kr
904 krSänkt pris!

Pick-up med Tomte
904 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Häftig vattenfylld pick-up med tomte från Gnosjö Konstsmide.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4384-550 |
| Färg | Röd |
| Effekt/prestanda | 0,1 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Dekorationsbelysning |
| Djup | 125 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 155 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 1,5 kg |
| Bredd | 300 mm |
| EAN-nr | 7318304384553 |




