Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Polkagrisar 5 st
749 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Stämningsfull dekorationsbelysning med Polkagrisar från Gnosjö Konstsmide.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6295-203 |
| Färg | Klar |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Akryl |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 40 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 430 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 80 st |
| Vikt | 1,1 kg |
| Bredd | 40 mm |
| EAN-nr | 7318302952037 |


