Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Ren & Släde
fr.912 kr
utvalda påKampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ren och släde i akryl från Gnosjö Konstsmide med 96 st LED-lampor, anslutningssladd 5 m. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ren och släde i akryl från Gnosjö Konstsmide med 96 st LED-lampor, anslutningssladd 5 m. För utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Varmvit, Vit |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Akryl |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 180 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 420 mm |
| Energiförbrukning | 3 kWh/1000h |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 96 st |
| Bredd | 700 mm |
| Vikt | 2 kg |
