Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Rund Metallring
979 kr
689 krSpara 30 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Rund, svart metalldekoration från Gnosjö Konstsmide med amberfärgad micro-LED och stativ i trä.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1782-787 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 640 mm |
| Bredd | 600 mm |
| EAN-nr | 7318307827873 |


